preload

Alustava ettevõtja jaoks teeme alguse lihtsaks!

Alustava ettevõtja raamatupidamisteenuse pakett vaid 83.67 eurot kuus!

Aitame Sul esimestel kuudel säästa aega ja raha!

  1. Kuutasu vaid vaid 83,67 eurot
  2. TASUTA konsultatsioon raamatupidamisküsimustes 1 tund kuus.
  3. Personaalne kliendihaldur, kes hoolitseb, et Sul oleks tehtud kõik vajalikud toimingud ja ettevalmistused korrektse raamatupidamise sisseseadmiseks – säästad aega ja väldid enamlevinud vigu!
  4. Regulaarsed infohommikud raamatupidamist puudutavatel teemadel.
  5. Majandustarkvara Account Studio kasutamine. See võimaldab Sul alustava ettevõtte juhina lihtsalt ja kiirelt hallata oma arveid ja saada vajalikku aruandlust.

Paketi kestus: 6 kuud. Alustava ettevõtte paketi lõppedes rakendub tavahinnakiri, mille puhul kuutasu sõltub raamatupidamisdokumentide hulgast ja ettevõtte töötajate arvust. Vaata siit meie raamatupidamisteenuse hinnakirja. Meie raamatupidamise põhipakett katab täielikult Sinu ettevõtte jaoks vajalikud raamatupidamistoimingud.

TULE TASUTA KONSULTATSIOONILE!

Võta meiega ühendust telefonil 680 6038 või jäta siia oma kontaktandmed!

Nimi ja/või ettevõte

E-post

Telefon

Miks valida raamatupidamisteenus Vesiirist?

  1. Korraldame oma klientidele regulaarselt infohommikuid-koolitusi raamatupidamist ja maksundust puudutavatel aktuaalsetel teemadel! Saad meilt praktilisi näpunäiteid ja juhendeid oma ettevõtte jaoks!
  2. 100% meie senistest klientidest on meiega rahul ja julgevad meid soovitada ka teistele ettevõtetele.
  3. Vesiiril on välja töötatud oma online raamatupidamistarkvara – nii enda kui klientide tarbeks. See „teenus ja tarkvara ühest kohast“ lähenemine välistab kahe erineva teenuspakkuja korral tekkida võivad probleemid. Meie võtame kogu vastutuse tulemuse kvaliteedi eest endale!
  4. Meil on olemas vastutuskindlustus.
  5. Vesiir on Eesti Raamatupidamisettevõtete Liidu asutajaliige. Meie jaoks on väga oluline raamatupidamisteenuse maine, kvaliteet ja usaldusväärsus. Koos ERPELiga teeme ettepanekuid raamatupidamisarvestust ja raamatupidamisteenuste osutamist reguleerivate õigusaktide loomiseks, parandamiseks ja täiendamiseks.